30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun 1922 yılı 30 Ağustos'unda Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçla...           • Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Mubarek Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle beraber mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir bayram g...           • Ertelenen Genel Kurul Toplantıları Hakkında ERTELENEN GENEL KURUL TOPLANTILARI HAKKINDA YENİ DUYURU Bilindiği üzere &u...           • RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN Bolu Amatör Spor Kulüpleri federasyonu Başkanı Zekeriya Gökmen, Ramazan Bayramı ned...           • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlu Olsun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlu Olsun     19 ...           • 23 NİSAN KUTLU OLSUN 23 Nisan Kutlu Olsun   Milli iradenin kalbinin attığı yer olan TBMM’nin açıl...           • U-14 Türkiye şampiyonası başlıyor U14 Türkiye Şampiyonası Başlıyor   2019- 2020 sezonu U14 Türkiye Şampiyonası 1....           • ACIMIZ BÜYÜK Acımız Büyük !   Suriye İdlib’den gece yarısı gelen haberle kahrolduk! Su...           • 1.AMATÖR PLAY OFF KURALARI ÇEKİLDİ Play-Off Heyecanı 2 Şubat’ta Başlıyor   2019-2020 Futbol Sezonu Bolu 1.Amatör ...           • SPORCU SAĞLIK RAPORLARINDA BÜYÜK KOLAYLIK Spor Bakanlığı’nın Sağlık raporları usul ve esasları hakkında yönergesinde yaptığı deği...           
Haber Arşiv
     
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
İstatistikler
Toplam: 451714
Aktif: 2
Bugün: 189
Dün: 168
Bağlantılar

Delege Listesi

  AMATÖR SPOR KULÜBLERİ FEDERASYONU  DELEGE LİSTESİ
         
S.NO   ADI SOYADI                     KULÜB ADI
         
1   NACİ PARLAK   DOĞAL DELEGE
2   ZEKERİYA GÖKMEN   DOĞAL DELEGE
3   CEMALETTİN METİN   DOĞAL DELEGE
4   ERHAN KARAÇAM   DOĞAL DELEGE
5   İBRAHİM YAŞMUM   DOĞAL DELEGE
6   İLHAN ÖZDEMİR   DOĞAL DELEGE
7   NİYAZİ TEKE   DOĞAL DELEGE
8   İLHAN HIZAL   DOĞAL DELEGE
9   HALİL VEZİROĞLU   DOĞAL DELEGE
10   AHMET BİLGİ   DOĞAL DELEGE
11   BAHRİ DUMAN   DOĞAL DELEGE
12
H.CAHİT ÇOKŞİRİN   YÖNETİM KURULU
13   ERHAN BEYKOZ   YÖNETİM KURULU
14   MİTAT AY   YÖNETİM KURULU
15   UĞUR DOĞAN   YÖNETİM KURULU
16   RIZA KİNİŞ   YÖNETİM KURULU
17   AYHAN CEYHAN   YÖNETİM KURULU
18   SELAMİ DEMİRDÖĞEN   AŞAĞISOKU GENÇLİKSPOR
19   İLHAMİ ÖZGÖREN   AŞAĞISOKU GENÇLİKSPOR
20   İLKER AKTAŞ   AŞAĞISOKU GENÇLİKSPOR
21   CİHAN DEMİR   ALADAĞSPOR
22   TAHİR ÇETİN   ALADAĞSPOR
23   NİHAT DEMİR   ALADAĞSPOR
24   VEYSİ HALLAÇ   BOLU GENÇLERGÜCÜ
25   MESUT BAYTEKİN   BOLU GENÇLERGÜCÜ
26   HAYDAR ER   BOLU GENÇLERGÜCÜ
27   METİN SOYGÜR   MUDURNUSPOR
28   KENAN ZEHİR   MUDURNUSPOR
29   ÜMİT AYATA   MUDURNUSPOR
30   BASRİ GÖKDEMİR   BOLU BLD.SPOR
31   NAİM AYHAN   BOLU BLD.SPOR
32   ZİKRULLAH BÜYÜKTOPAÇ   BOLU BLD.SPOR
33   LÜTFİ AŞINMAZ   KIZIKSPOR
34   KAMURAN GÜDEN   KIZIKSPOR
35   NECMİ ARMAN   KIZIKSPOR
36   HASAN AKSAY   KIBRISCIKSPOR
37   DURMUŞ BAHŞİ   KIBRISCIKSPOR
38   SABAHATTİN KOCADAĞ   KIBRISCIKSPOR
39   KARA ORKUN CANTÜRK   MENGEN BLD.SPOR
40   SÜHA YAMAN   MENGEN BLD.SPOR
41   TAMER ÖKSÜZ   MENGEN BLD.SPOR
42   YAŞAR ASAL   GÖYNÜK İ.YURDU SPOR
43   İSMAİL KAVAK   GÖYNÜK İ.YURDU SPOR
44   ERDAL YER   GÖYNÜK İ.YURDU SPOR
45   NECİP ÇARIKCI   BOLUSPOR
46   METİN KUMAŞ   BOLUSPOR
47   İBRAHİM AYDEMİR   YENİÇAĞASPOR
48   HAKAN KARAMANOĞLU   YENİÇAĞASPOR
49   M.AYDIN GÜNGÖR   YENİÇAĞASPOR
50   BAHRİ ESEN   GEREDESPOR
51   SEFA ÇUBUKÇUOĞLU   GEREDESPOR
52   ZAFER DOĞRU   BESK
53   BORA ŞEKERCİ   BESK
54   FEVZİ DÖNMEZ   ÖZEL İDARE K.OĞLUSPOR
55   AHMET KORKMAZ   ÖZEL İDARE K.OĞLUSPOR
56   AZMİ ÇİFTÇİ   SANDALLARSPOR
57   FAHRİ ÇETİN   SANDALLARSPOR
58   KAMİL YILMAZ   YUMRUKAYASPOR
59   NİHAT ÇAMLI   YUMRUKAYASPOR
60   SELAMİ DEMİRGEN   YUMRUKAYASPOR
61   MUSTAFA AY   KARACASU2011
62   KEMAL GÜNGÖR   KARACASU2011
63   RAMAZAN ÖZEN   KARACASU2011
64   BÜLENT KÖKSALAN   SEBENSPOR
65   BÜLENT OTURAK   SEBENSPOR
66   CANİP DEMİRER   SEBENSPOR
67   ORHAN ERKANLI   SEM-MAK
68   OĞUZ GÖNEY   SEM-MAK
69   İLYAS ÖZÇELİK   SEM-MAK
70   İSMAİL ILTIR   GENÇLİK MERKEZİSPOR
71   İ.EMRE AYDEMİR   GENÇLİK MERKEZİSPOR
72   SADETTİN EVREN   GENÇLİK MERKEZİSPOR
73   MEHMET MURATOĞLU   50.YIL
74   KASIM KAYA   50.YIL
75   OKTAY ÖZTÜRK   50.YIL
76   ZEKİ AYDOĞDU   SÜMERGÜNEŞSPOR
77   FAHRİ GÜNDÜZ   SÜMERGÜNEŞSPOR
78   ÜMİT AKMAN   SÜMERGÜNEŞSPOR
79   ÖMER AŞIK   POLİSGÜCÜSPOR
80   MURAT KOZAL   POLİSGÜCÜSPOR
81   A.SONER KOZANLI   POLİSGÜCÜSPOR
82   YILMAZ UÇAN   ABANT İZZET BAYSAL 
83   ALİ AYCAN   ABANT İZZET BAYSAL 
84   ÜMİT KARLI   ABANT İZZET BAYSAL 
85   SELAMİ TERZİOĞLU   SAKARYA İLKÖĞRETİM
86   YENER ŞENGÜN   SAKARYA İLKÖĞRETİM
87   BÜLENT TANESEN   SAKARYA İLKÖĞRETİM
88   TAYFUN URLUOĞLU   İNKİLAP İ.Ö.O
89   REMZİYE SARIHAN   İNKİLAP İ.Ö.O
90   ÇETİN SARIHAN   İNKİLAP İ.Ö.O
91   ERHAN YÜCEER   YİĞİTSPOR
92   ORHAN ÖZKAYA   YİĞİTSPOR
93   DERVİŞ ERDOĞAN   YİĞİTSPOR
94  
  E.SOYSAL GENÇLİK KLÜBÜ
95   TANSEL GÜLEN   E.SOYSAL GENÇLİK KLÜBÜ
96   ULAŞ AYDOĞAN   E.SOYSAL GENÇLİK KLÜBÜ
97   KADİR BİÇER   DÖRTDİVAN GENÇ.VE SPOR
98   BURÇİN TURAN   DÖRTDİVAN GENÇ.VE SPOR
99   FAHRİ KAYAALP   DÖRTDİVAN GENÇ.VE SPOR
100 İBRAHİM ATLI TAŞKESTİ SAROT VE SPOR 
101 MEHMET DİKMEN TAŞKESTİ SAROT VE SPOR
102 YUSUF YILDIZ TAŞKESTİ SAROT VE SPOR
103 İ.BÜLENT SOYSAL SOYSAL GENÇLİK VE SPOR
104 FEYYAZ AYABATAN SOYSAL GENÇLİK VE SPOR
105 ÖMER YAVUZ SOYSAL GENÇLİK VE SPOR

Önceki: Futbol Tertip Komitesi
Sonraki: İl Disiplin Kurulu
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Amatör Kitapçığı

Site İçi Arama
Lig Fikstürü

E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal