ACIMIZ BÜYÜK   Acımız büyük Bartın'ın Amasra ilçesinde bulunan ...           • AKAY KARDEŞLER 1.AMATÖR LİG KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ   AKAY KARDEŞLER İSİM SPONSORU OLDU Bolu Amatör Küme 2022-2023 sezonu gru...           • GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR.M.MUHARREM KASAPOĞLU BOLU DA GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ DR.M.MUHARREM KASAPOĞLU AMATÖR SPOR HAFTASI AÇILIŞI V...           • GENÇLİK VE SPOR BAKANI DR.M.MUHARREM KASAPOĞLU BOLU DA GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ DR.M.MUHARREM KASAPOĞLU AMATÖR SPOR HAFTASI AÇILIŞI V...           • TFF BAŞKANI MEHMET BÜYÜKEKŞİ VE TASKK GENEL BAŞKANIMIZ ALİ DÜŞMEZ BOLU'DA     Bolu’da yapılan Merkez Hakem Kurulu Yaz Semineri açılışı i&cc...           • ASKF DEN AHDE VEFA GECESİ   Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Bolu’da Amatör Spor’a h...           • U-18 TÜRKİYE FİNALLERİ İLİMİZDE YAPILDI   Final müsabakaları, gruplarda birinci olan Atakum Belediyespor (Samsun), Feriköy...           • U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME MÜSABAKALARI İLİMİZDE OYNANACAK 2021-2022 Sezonu U-16 Türkiye şampiyonası 1.Kademe müsabakaları ilimizde İstanbul dan B&...           • 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bağımsızlık mücadeles...           • ÖZEL İDARE KÖROĞLUSPOR 1.AMATÖR LİG ŞAMPİYONU 2021-2022 Sezonu 1.Amatör lig play off müsabakaları sonucunda rakiplerine üstü...           
Haber Arşiv
     
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
İstatistikler
Toplam: 528268
Aktif: 3
Bugün: 157
Dün: 167
Bağlantılar

DELEGE LİSTESİ

 
     
                                         DELEGE LİSTESİ    
S.NO   ADI SOYADI                     KULÜB ADI
         
1   NACİ PARLAK   DOĞAL DELEGE
2   ZEKERİYA GÖKMEN   YÖNETİM KURULU
3   CEMALETTİN METİN   YÖNETİM KURULU
4   ERHAN KARAÇAM   DELEGE LİSTESİ
5   İBRAHİM YAŞMUM   DOĞAL DELEGE
6   İLHAN ÖZDEMİR   DOĞAL DELEGE
7   NİYAZİ TEKE   DOĞAL DELEGE
8   İLHAN HIZAL   DOĞAL DELEGE
9   HALİL VEZİROĞLU   DOĞAL DELEGE
10   AHMET BİLGİ   DOĞAL DELEGE
11   BAHRİ DUMAN   DOĞAL DELEGE
12   HASAN AKSAY   YÖNETİM KURULU
13   H.CAHİT ÇOKŞİRİN   YÖNETİM KURULU
14   ERHAN BEYKOZ   YÖNETİM KURULU
15   UĞUR DOĞAN   YÖNETİM KURULU
16   MİTAT AY   YÖNETİM KURULU
17   RIZA KİNİŞ   YÖNETİM KURULU
18   AYHAN CEYHAN   YÖNETİM KURULU
19   SELAMİ DEMİRDÖĞEN   AŞAĞISOKU GENÇLİKSPOR
20   İLHAMİ ÖZGÖREN   AŞAĞISOKU GENÇLİKSPOR
21   İLKER AKTAŞ   AŞAĞISOKU GENÇLİKSPOR
22   ÇETİN AKÇAY   ÇAĞSU ALADAĞSPOR
23   GÜRKAN GÜLER   ÇAĞSU ALADAĞSPOR
24   NİHAT DEMİR   ÇAĞSU ALADAĞSPOR

       
25   METİN SOYGÜR   MUDURNUSPOR
26   KENAN ZEHİR   MUDURNUSPOR
27   ÜMİT AYATA   MUDURNUSPOR
28   FAİK MERT DÖNMEZ   BOLU BLD.SPOR
29   OKAY ÖZCAN   BOLU BLD.SPOR
30   FERHAT BAĞCI   BOLU BLD.SPOR
31   LÜTFİ AŞINMAZ   ELVAN İNŞ.KIZIKSPOR
32   İSMAİL TOKUŞOĞLU   ELVAN İNŞ.KIZIKSPOR
33   MURAT ERMİŞ   ELVAN İNŞ.KIZIKSPOR
34   DURMUŞ BAHŞİ   KIBRISCIKSPOR
35   SABAHATTİN KOCADAĞ   KIBRISCIKSPOR
36   KARA ORKUN CANTÜRK   MENGEN BLD.SPOR
37   SÜHA YAMAN   MENGEN BLD.SPOR
38   TAMER ÖKSÜZ   MENGEN BLD.SPOR
39   YAŞAR ASAL   GÖYNÜK İ.YURDU SPOR
40   İSMAİL KAVAK   GÖYNÜK İ.YURDU SPOR
41   ERDAL YER   GÖYNÜK İ.YURDU SPOR
42   NECİP ÇARIKÇI   BOLUSPOR
43   METİN KUMAŞ   BOLUSPOR
44   İSMAİL BİÇER   YENİÇAĞASPOR
45   METİN ÖZBEK   YENİÇAĞASPOR
46   İBRAHİM AYDEMİR   YENİÇAĞASPOR
47   İRFAN AVCI   GEREDESPOR
48   FEVZİ KARAMAN   GEREDESPOR
49   ZAFER DOĞRU   BESK
50   BORA ŞEKERCİ   BESK
51   FEVZİ DÖNMEZ   ÖZEL İDARE K.OĞLUSPOR
52   AHMET KORKMAZ   ÖZEL İDARE K.OĞLUSPOR
53   AZMİ ÇİFTÇİ   SANDALLARSPOR
54   FAHRİ ÇETİN   SANDALLARSPOR
55   KAMİL YILMAZ   YUMRUKAYASPOR
56   NİHAT ÇAMLI   YUMRUKAYASPOR
57   SELAMİ DEMİRGEN   YUMRUKAYASPOR
58   MUSTAFA AY   KARACASU2011
59   KEMAL GÜNGÖR   KARACASU2011
60   RAMAZAN ÖZEN   KARACASU2011
61   BÜLENT KÖKSALAN   SEBENSPOR
62   BÜLENT OTURAK   SEBENSPOR
63   CANİP DEMİRER   SEBENSPOR
64   ORHAN ERKANLI   SEM-MAK
65   OĞUZ GÖNEY   SEM-MAK
66   İLYAS ÖZÇELİK   SEM-MAK
67   RAMAZAN DEMİR   GENÇLİK MERKEZİSPOR
68   FATİH ÖZKAN   GENÇLİK MERKEZİSPOR
69   ÇAKIR ÖMÜR CESUR   GENÇLİK MERKEZİSPOR
70   MEHMET MURATOĞLU   50.YIL
71   KASIM KAYA   50.YIL
72   OKTAY ÖZTÜRK   50.YIL
73   ZEKİ AYDOĞDU   SÜMERGÜNEŞSPOR
74   FAHRİ GÜNDÜZ   SÜMERGÜNEŞSPOR
75   ÜMİT AKMAN   SÜMERGÜNEŞSPOR
76   SELAHATTİN BAYGIN   GEREDESPOR
77   YILMAZ UÇAN   ABANT İZZET BAYSAL 
78   ALİ AYCAN   ABANT İZZET BAYSAL 
79   ÜMİT KARLI   ABANT İZZET BAYSAL 
80   SELAMİ TERZİOĞLU   SAKARYA İLKÖĞRETİM
81   YENER ŞENGÜN   SAKARYA İLKÖĞRETİM
82   BÜLENT TANESEN   SAKARYA İLKÖĞRETİM
83   TAYFUN URLUOĞLU   İNKİLAP İ.Ö.O
84   REMZİYE SARIHAN   İNKİLAP İ.Ö.O
85   ÇETİN SARIHAN   İNKİLAP İ.Ö.O
86   ERHAN YÜCEER   YİĞİTSPOR
87   ORHAN ÖZKAYA   YİĞİTSPOR
88   DERVİŞ ERDOĞAN   YİĞİTSPOR
89   TANSEL GÜLEN   E.SOYSAL GENÇLİK KLÜBÜ
90   ULAŞ AYDOĞAN   E.SOYSAL GENÇLİK KLÜBÜ
91   KADİR BİÇER   DÖRTDİVAN GENÇ.VE SPOR
92   BURÇİN TURAN   DÖRTDİVAN GENÇ.VE SPOR
93   FAHRİ KAYAALP   DÖRTDİVAN GENÇ.VE SPOR
94   İBRAHİM ATLI   TAŞKESTİ SAROTSPOR
95   MEHMET DİKMEN   TAŞKESTİ SAROTSPOR
96   FARUK ÖZTÜRK   TAŞKESTİ SAROTSPOR
97   İ.BÜLENT SOYSAL   SOYSAL GENÇLİK VE SPOR
98   FEYYAZ AYABATAN   SOYSAL GENÇLİK VE SPOR
99   ÖMER YAVUZ   SOYSAL GENÇLİK VE SPOR
100   SAADET DİŞLİ   SAĞLIK SPOR
101   H.CAHİT ÖZKALEM   SAĞLIK SPOR
102   BARIŞ DİŞLİ   SAĞLIK SPOR
103   NACİ TOLGA TURKAR   BOLU MASTERLER KULÜBÜ
104   RIDVAN ÇAKMAZ   BOLU MASTERLER KULÜBÜ
105   ERHAN YALÇIN   BOLU MASTERLER KULÜBÜ
106   DURSUN ARSLAN   GEREDE 1970 FK
107   AYHAN TABAK   GEREDE 1970 FK
108   CENGİZ DEMİR   GEREDE 1970 FK

Önceki: İl Disiplin Kurulu
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Amatör Kitapçığı

Site İçi Arama
Lig Fikstürü

E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

BOLU AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal